اپی کلرو هیدرین

در صنایع پلیمر، تولید رزین های اپوکسی، صنایع رنگ و مهمترین آن در ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی است و همچنین شامل کاربرد در ساخت موادی چون چسبها، کامپوزیتها (مانند موادی که از فایبر گالس یا فیبر کربن استفاده میکنند) و تقویتکنندهها میشود (اگرچه پلیاستر، وینیلاستر و دیگر صمغهای ترموست هم برای پالستیک تقویتشده با ش یشه به کار میروند).

تولید این ماده با فرآیندی خیلی ساده انجام می گیرد که از نظر اقتصادی کاملا مقرون بصرفه می باشد و تمامی ماشین آلات و مواد اولیه بصورت صد در صد ایرانی است.

3،1-دی کلروهیدرین

به عنوان پیش ماده تولید ماده ی ارزشمند اپی کلرو هیدرین و همچنین به
عنوان حلال صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد
. تولید این ماده با فرآیندی خیلی ساده انجام می گیرد که از نظر اقتصادی کاملا مقرون بصرفه می باشد و تمامی ماشین آلات و مواد اولیه بصورت صد در صد ایرانی است.

IMG_0907

سولفات منگنز

بیشترین کاربرد محصول به عنوان کود برای مصارف کشاورزی و همچنین مکمل خوراک
دام است از دیگر کابرد های دیگر آن می توان به ریز مغذی کشاورزی زمین های کشاورزی و باغاتتولید انواع کود کشاورزی اشاره کرد.
  جامدی به رنگ صورتی کم رنگ و دارای جرم مولکولی 151 گرم بر مول و دمای ذوب 710 درجه سانتیگراد است.

این نمک طی فرآیندی ارزان قیمت تولید می گردد و در حال حاضر به مقدار بسیار زیادی وارد می شود.

 

IMG_1038

2-سیانو گوانیدین

2-سیانو گوانیدین نیتریلی است که از گوانیدین حاصل می شود و یا به نوعی دیمرسیانامید است. 2-سیانوگوانیدین یک جامد بی رنگ است که در آب، استن و الکل محلول است اما در حلال های آلی حل نمی شود.

2-سیانوگوانیدین، گوانیدین و ملامین پیشساز ترکیبات مفیدی مثل استوگووانامین و بنزوگوانامین می باشد که از تراکم سیانوگوانیدین با نیتریل تهیه می شوند. سیانوگوانیدین همچنین به عنوان کود استفاده می شود. پیش از این در برخی مواد منفجره به عنوان سوخت مورد استفاده قرار می گرفت. در صنعت چسب به عنوان ترمیم کننده رزین های اپوکسی استفاده می شود.

IMG_1039

گوانیدینیوم تیوسیانات

یکی از ترکیبات اصلی برای تهیه کیتهای شناسایی آزمایشگاهی است که با
توجه به شیوع بیماری ویروسی همه گیر کرونا هم اینک بسیار مورد نیاز آزمایشگاههای کشور است.

 

IMG_1037

آکرولئین

ماده ای است مایع و بیرنگ و یا متمایل به زرد رنگ است و دارای بوی زننده و جرم مولکولی آن برابر 55.06 گرم بر مول و دمای  جوش آن برابر با 53 درجه سانتیگراد است.

آکرولئین یک ماده پتروشیمی بسیار پر کاربرد می باشد و سالانه مقدار زیادی از این ترکیب وارد کشور می گردد.

تو لید این ماده با فرآیندی خیلی ساده انجام می گیرد که از نظر اقتصادی کاملا مقرون بصرفه می باشد و تمامی ماشین آلات و مواد اولیه بصورت صد در صد ایرانی است.